ALIŞVERİŞ SEPETİ ()

Sepetiniz şu anda boş.
  • {item.name} - {item.value}
  • {property.name}: {property.value}

Ara Toplam

Sepete devam et Sepete devam et Alışverişe devam
Ana Sayfa İptal ve İade ve Koşulları

İptal ve İade ve Koşulları

Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, e-posta ile iptal talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizi iletirken sipariş numaranızı ve isim soyisim bilgileri ile birlikte iletmeniz gerekmektedir. Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. 1 ila 4 iş günü sürebilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

Reefturkey.com.tr’den satın almış olduğum ürünleri iade edebilir miyim?
Ürününüzü iade etmek isterseniz size aşağıdaki koşullar çerçevesinde en hızlı şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Fatura tarihi 14 günü geçmemiş, ürün koruma bandı açılmamış, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ve faturanız ile birlikte aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. YURTİÇİ Kargo ile iadelerinizi 923810383 müşteri koduyla (Jibbitz iadelerinde kargo bedeli müşteriye aittir) gönderebilirsiniz. 1800 TL altındaki siparişler için iade kargo ücreti müşteriye aittir. İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 10 (on) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme aracınıza yapılır. Bu sürecin ilerleme hızı tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır.

İade Adresi: İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:95 Aldoğanlar İş Merkezi Kat: 3 Bodrum Kat
Seyrantepe / Kağıthane / İstanbul / Türkiye

Reefturkey.com.tr’den satın almış olduğum bir ürünü değiştirebilir miyim?
Reefturkey.com.tr internet mağazası üzerinden yapılan alışverişlerde değişim seçeneği sunulmamaktadır. Dilerseniz satın aldığınız ürünü iade edebilir ve yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

İade işleminden sonra geri ödemem ne kadar sürede yapılır?
İadeleriniz depomuza ulaştıktan sonra ürün iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünleriniz ie ilgili işlemler 10 iş günü içinde tamamlanarak ücret iadesi işlemleri tamamlanır. İade işlemleriniz Reefturkey.com.tr tarafından tamamlandığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza geçme süresi bankanız süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.